درباره ما

مجموعه لوک لاین با بیش از دو سال سابقه ی فعالیت در حوزه خدمات دیجیتال به منظور بهبود سطح کیفیت و حذف واسطه ، در تلاش است با مناسب ترین قیمت و جامع ترین خدمات در خدمت شما عزیزان باشد.

به منظور همین امر و تسریع در سرعت خدمات کلیه ی خدمات مانند ثبت لوکیشن ، پنل پیامک و… به صورت آنلاین مراحل خرید و تحویل به مشتری را طی میکند

2 min
3 min
پشتیبانی همیشگی

پشتیبانی مجموعه ی لوک لاین به صورت آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی و به صورت تلفنی از ۹ صبح تا ۱۷ به صورت دائمی و در مابقی ساعات تا حد امکان پاسخگوی شما عزیزان میباشد

همچنین تیم پشتیبانی لوک لاین همواره کوشیده تا به بهترین نحو ممکن پاسگوی شما عزیزان باشد تا علاوه بر جلب رضایت شما از خدمات مجموعه ، بتوانید در کسب و کار خود سیر مسیر مجازی سازی شغلتان به خوبی ظاهر شوید.

افتخار همکاری با کسب و کار های سراسر کشور
24
پشتیبانی همیشگی
1173
مشتریان
134
تنوع شغلی
98
کسب و کار

در مدت 2 سال فعالیت افتخار همکاری با بیش از 1000 مجموعه کسب و کاری در سراسر کشور با تنوع شغلی های متفاوت را داشته ایم و همین امر ما را بیش از پیش به به ادامه مسیر مصمم کرد تا سامانه ای باشیم که تمام مشتریانمان به ما افتخار کنند.

iran map7
1 min
همکاری با لوک لاین

پیرو بهبود خدمات آنلاین و مجازی و همچنین ارتقاء سطوح مختلف فعالیتمان در این عرصه ، به صورت دائمی در زمینه های مختلف اقدام به همکاری با سایر عزیزان علاقه مند به این زمینه میکنیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
Shopping Cart
مشتریان لوک لاین
ساندویچی پارسا
کافه چپ کوک
کافه ماکسیم
در حال بارگزاری...

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.