شرایط و قوانین واگذاری نمایندگی
دریافت نمایندگی
چه مشاغلی میتوانند نمایندگی لوک لاین را دریافت کنند؟

کافی نت و خدمات اینترنت

خدمات موبایل

مشاورین کسب و کار

وبسایت های دیجیتال مارکتینگ

مراکز خدماتی سیم کارت

دفاتر فروش اینترنت

شرکت های تبلیغاتی

دفاتر چاپ و تبلیغات

شرایط نمایندگی هر کدام از محصولات لوک لاین

میتوانید با گرفتن کد اشتراک از ما فروش انجام دهید و درصد دریافت کنید قیمت فروش ثابت است و شما میتوانید حقِ ثبت نام در سایت را از مشتریان‌خود دریافت نمایید و فقط مبلغ سایت را به ما پرداخت و درصد خود را بگیرید برای این کار فقط نیاز به یک برگه یا بنر داخل مغازه خود دارین! برای اطلاعات بیشتر جهت اخد نمایندگی تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی
همین الان با ما تماس بگیر...
Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.