راهی که دوست داریم ، در جایی که دوست داریم
فرصت های شغلی لوک لاین
فرهنگ لوک لاین

علاقه به کار، شوق یادگیری و پیشرفت مداوم، از ویژگی‌های لوک لاینی هاست. دیدن شخصیت‌هایی که از کارشان لذت می‌برند و نه‌تنها برای رشد خودشان، بلکه برای رشد تیم و مجموعه تلاش می‌کنند، انرژی و روحیۀ جمعی ما را بالا می‌برد.

اینجا همۀ ما، از آزادی عمل مسئولانه‌ای برخورداریم و همدلی، صداقت و احترام را ارزش‌های اصلی‌مان می‌دانیم؛ چرا که معتقدیم آزادی عمل و اختیارات زیاد ایجاب می‌کند که در همۀ زمینه‌ها با هم صادق باشیم و شفاف صحبت کنیم.

ما از چالش‌ها نمی‌ترسیم با شناسایی مسائل، اولویت‌بندی آن‌ها و بررسی راه‌حل‌های موجود، بهترین مسیر را برای رسیدن به نتیجه انتخاب می‌کنیم. نتیجه‌محور بودن و اهمیت‌ دادن به خروجی کار، دیگر از ارزش‌های تیمی ماست.

ارزش های لوک لاین

علاقه به کار ، شوق یادگیری

قدرت حل مسئله و نتیجه محور بودن

مسئولیت پذیر بودن

همدلی و صداقت

موقعیت های شغلی

کارشناس فروش تلفنی

دور کاری

کارشناس فروش مجازی

دور کاری

طراح و توسعه دهنده وب

حضوری

طراح گرافیک

حضوری

کارشناس پشتیبانی

حضوری

ایده پرداز

دور کاری

مدیر سوشال مدیا

حضوری

تدوین گر و موشن کار

حضوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استخدام در زمینه های بالا
همین الان با ما تماس بگیر...
Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.