6-min (2)
فقط با یک ثبت نام لوکیشنتو توی تموم نقشه های زیر ثبت میکنی!

بعد از این که ثبت نامتو انجام بدی ، لوک لاین کسب و کارتو توی تموم اپلیکیشن های نقشه آنلاین ثبت میکنه و هر موقعی بخوای میتونی همشو ویرایش کنی!

امکانات و مزایا ثبت لوکیشن کسب و کار

هرکسی دنبال شغل شما بگردد ، اول شمارو را پیدا میکند

امروزه بیش از 80 درصد از مردم وقتی دنبال شغل یا خدماتی مشخص هستند. بجای پرس و جو ، آن کسب و کار را در گوگل یا نرم افزارهای مسیریاب جست و جو میکنند. کافیست شغل شما هم در گوگل و نرم افزارهای مسیریاب ثبت باشد. تا با جست و جوی عنوان شغل شما ، حیطه کاریتان و حتی دسته بندی شغلتان ، به همگان نمایش داده شود.

آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در اختیار عموم بگذارید.

شاید شماهم وقتی به دنبال اطلاعات کسب و کاری باشید . و آن را در گوگل یا نرم افزارهای مسیریاب جست و جو می کنید. مشتری های شما هم همین شیوه را برای یافتن شما انجام میدهند. با ثبت کسب و کارتان در گوگل و نرم افزارهای مسیریاب اطلاعاتی از قبیل ، شماره تماس ، آدرس ، ساعات کاری ، پیج اینستاگرام و… را در اختیار عموم قرار دهید.

ویترین آنلاین کسب و کارت رو داشته باش!

پیمایش کسب و کارها در نقشه های آنلاین دقیقا مثل راه رفتن در خیابان ها و تماشای مغازه هاست، در دنیای حقیقی مردم ویترین مغازه شمارا میبینند و در صورت جذب شدن وارد مغازه تان میشوند. به خاطر داشته باشید در نرم افزارهای مسیریاب هم وجود ویترین و گالری تصاویر به اندازه همان ویترین کسب و کارتان در دنیای حقیقی مهم است. افرادی که وارد پروفایل کسب و کار شما میشوند میتوانند گالری تصاویر منتخب شغل شمارا مشاهده کنند، تصاویری از قبیل ( محل کارتان، محصولاتتان ، اطلاعیه هایتان ، ورودی مغازه و . . .)

مسیریابی به سمت کسب و کار شما!

بزرگترین مشخصه نقشه های آنلاین، مسیریابی دقیق به سمت لوکیشن مقصد است. فراموش نکنید همه دوست دارند بدون هیچ سردرگمی و به آسانی به محل مورد نظر برسند. نرم افزارهای مسیریاب، افراد را به طور دقیق به سمت کسب و کارتان هدایت میکنند. و دغدغه هایی مثل ( پیدا کردن آدرس شما ، سرراست نبودن محل کسب و کارتان ، از دست دادن مشتری به دلیل آدرس سخت و نامفهوم شغل ها و . . . ) برطرف میشود.

در نقشه های آنلاین به رسمیت شناخته شوید!

همانطور که تابلو یا نام کسب و کارتان در خیابان برایتان مهم است . بواسطه نقشه های آنلاین هم دیده شوید. فراموش نکنید وقتی مردم در نقشه ها پیمایش میکند شاید دنبال مغازه یا محلی خاص میگردنند و ممکن است شغل شما ، دقیقا همان چیزی باشد که انها به دنبالش هستند.

به روز باشید و پراعتبار!

در عصر کنونی که بیشتر از 80 درصد از جامعه ، امور روزانه خود را به وسیله تکنولوژی انجام میدهند، به روز بودن در این عرصه ها یکی از قوی ترین نقاط قوت هر کسب و کاریست و به یاد داشته باشید، وجود کسب و کار شما در فضای مجازی و اینترنت به منزله اعتبار بیشتر شغل شماست ، در عصر خود، پیشتاز باشید.

جنبه تبلیغاتی ثبت لوکیشن را جدی بگیرید!

میتوانید لوکیشن کسب و کار خود را در نرم افزارهای اسنپ، تپسی و ماکسیم ثبت کنید. افراد دسته بندی های مختلف شغلی را جست و جو میکنند. و آدرس شما به عنوان مقصد پیشنهادی توسط نرم افزار به مسافر نمایش داده میشود. و مسافر تاکسی مربوطه بعد از انتخاب محل شما، به سمت شما حرکت میکند. (مطابق تصاویر بالا)

بگویید ما را در ( اسنپ و تپسی و ... ) جستوجو کنید!

افراد آگاه از کسب و کار شما یا همان مشتریاهایتان ، در صورتی که نام کسب و کارتان را در این نرم افزارها جستوجو کنند ، میتوانند محل کسب و کارتان را به عنوان مقصد خود مشخص کنند. پس میتوانید به جای آدرس و نشانی دادن به آنان بگویید آدرس ما در سامانه های تاکسرانی ثبت شده، جستوجو کنید و تشریف بیاورید.

جلوی دید مردم باشید!

میتوانید لوکیشن کسب و کار خود را در نرم افزارهای اسنپ، تپسی و ماکسیم ثبت کنید. افراد دسته بندی های مختلف شغلی را جست و جو میکنند. و آدرس شما به عنوان مقصد پیشنهادی توسط نرم افزار به مسافر نمایش داده میشود. و مسافر تاکسی مربوطه بعد از انتخاب محل شما، به سمت شما حرکت میکند. (مطابق تصاویر بالا)

افزایش اعتماد مشتریان

با نمایش محل کسب و کار در نقشه اینستاگرام، شما به مشتریان خود اطمینان بیشتری می دهید که محل فعالیت شما در یک نقشه معتبر و قابل اعتماد قرار دارد. همچنین، این باعث می شود که مشتریانی که به دنبال کسب و کاری در منطقه شما هستند، به سرعت به شما مراجعه کنند و برای خرید و استفاده از خدمات شما اقدام کنند.

2
سامانه پیام کوتاه لوک لاین

امکانات سامانه لوک لاین

کاربرد اساسی سامانه لوک لاین ساده است: ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌های انبوه به راحت‌ترین شکل ممکن. اما وقتی در این کاربرد دقیق‌تر شویم، با بیش از 60 امکان پیامکی متنوع روبرو خواهیم شد. امکاناتی که هر کدام می‌توانند نقشی در رشد کسب و کار شما داشته باشند.  

ارسال پیامک از روی نقشه

آیا مشتری‌های شما در منطقه یا محله مشخصی از شهرتان زندگی می‌کنند؟ از روی نقشۀ شهر خود به دقت مخاطبان پیامک تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سپس به بانک شماره محدوده مورد نظر خود (قابل تفکیک بر اساس شماره‌های ایرانسل و همراه اول) یک پیشنهاد جذاب ارسال نمایید.

تخفیف ویژه پایان هفته

خیابان انقلاب ، جنب بانک ملی

02141512

ارسال به شهر، منطقه و کد پستی

بانک شمارۀ لوک لاین بر اساس استان، شهر، منطقه و محله طبقه‌بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید.

ارسال به اصناف و مشاغل مختلف

اگر مشتری‌های شما از یک صنف و شغل مشخص هستند، مطمئناً دسترسی به بانک شمارۀ بیش از 100 شغل برایتان جذاب خواهد بود.

ارسال هدفمند به سن، جنسیت و ...

هدفمندی بیشتری می‌خواهید؟ سن، جنسیت، پیش‌شماره و اعتباری یا دائم بودن خط (همراه اول) مخاطبان را مشخص کنید.

ارسال به دکل‌های ایرانسل

حتی می‌توانید به ایرانسلی‌هایی پیامک بفرستید که در 3 روز گذشته، بین ساعت 12 بامداد الی 2 صبح، در یک منطقۀ مشخص بوده‌اند.

گزارش کامل پیامک‌های ارسالی و دریافتی

دسترسی کامل به ریز جزئیات پیامک های ارسالی را، بر اساس شناسه ارسال، متن، زمان، وضیعت (در حال ارسال، رسیده به گوشی، نرسیده و...) به همراه ریز جزئیات پیامک های دریافتی خود را بر اساس شناسه، متن، شماره ارسال کننده، شماره دریافت کننده و تاریخ ارسال خواهید داشت.

ایجاد دفترچه تلفن مشتری‌ها (با امکان گروه‌بندی)

شما می‌توانید اطلاعات مخاطبان را در دفترچه تلفن خودتان ذخیره کنید و آنها را به دلخواه خود گروه‌بندی نمایید (مثلاً مشتری معمولی و VIP).

عضویت خودکار مشتریان در دفترچه تلفن

یک عدد یا کاراکتر را تنظیم کنید و با دریافت پیامک شامل آن، مخاطب به گروه مورد نظر در دفترچه تلفن شما اضافه می گردد و در جواب، می توانید متنی را تنظیم کنید تا پیامکی برای تشکر، تخفیف، معرفی شبکه های اجتماعی ارسال گردد. (پس از مدتی امکان اطلاع رسانی و ارائه تخفیف به لیستی جامع از مشتریان و مخاطبان خود خواهید داشت.)

عضویت شما انجام شد

بزودی تخفیف های لوک لاین را به صورت رایگان دریافت میکنید.

ایسنتاگرام مارا دنبال کنید و از جشنواره های بعدی هم استفاده کنید.

locline@

پیامک مناسبت و یادآوری پیامکی

تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و… مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و… باشد.

جناب شکیبا

زادروزتان مبارک باد

هدیه لوک لاین به شما 15% تخفیف برای تمام محصولات تا پایان هفته

locline.ir

پاسخ خودکار بر اساس دریافتی

عدد یا کاراکتری را تعریف کنید تا با دریافت آن، پیامکی با متن مورد نظر شما (مثال: آدرس، فکس، ساعت کاری و...) ارسال گردد.

لغو خودکار عضویت دفترچه تلفن

برای راحتی مخاطبین خود، عدد یا کاراکتری را تعریف کنید تا با دریافت آن از دفترچه تلفن شما حذف گردند.

یادآوری زمان دار

شماره های مخاطبین خود یا کاراکتری را برای دریافت مشخص کنید تا بر اساس بازه زمانی دلخواه شما، پیامک های یادآوری ارسال گردد.

برگزاری نظرسنجی و قرعه کشی

نظرسنجی به شما امکان طرح یک سوال و پاسخ های متعدد آن را می دهد و در حین قرعه کشی دسترسی به گزارشی بر روی نمودار و قرعه کشی در بین شرکت کنندگان را خواهید داشت.

تایید کد محصول و قرعه کشی

کد و شناسه محصولات خود را در سامانه درج کنید سپس با دریافت کد صحیح، کد تکراری، کد اشتباه و حتی شماره تکراری متن مورد نظر شما ارسال خواهد شد (امکان عدم ارسال پیامک نیز هست.) و سپس در بین شماره های صحیح قرعه کشی ای به صورت تصادفی داشته باشید.

آزمون ساز پیامکی

سوالات خود را به همراه گزینه های پاسخ، زمان و نمره منفی تعریف کنید و امتیاز شرکت کنندگان را در پایان ارسال کنید.

برگزاری مسابقه پیامکی

مسابقه ای با درج سوالات متفاوت ایجاد کنید تا شرکت کنندگان به ترتیب پاسخ سوالات متفاوت شما را ارسال کنند.

ارسال خودکار کد

کلیدواژه ای را مشخص کنید تا با دریافت آن کد فعالسازی، کارت شارژ و... برای مخاطب ارسال گردد.

بررسی هوشمند پیامک های دریافتی

شروع، پایان، شامل، برابری و... کلیدواژه را مشخص کنید تا بر اساس آن پیامک پاسخ شما ارسال گردد.

ارسال کارت ویزیت

اطلاعات خود و گیرنده پیام را مشخص کنید تا به صورت کارت ویزیت برای ذخیره سازی در دفترچه تلفن ارسال گردد.

ارسال هوشمند

پیامک های خود را با جاگذاری خودکار اطلاعات مورد نیاز (مانند: نام، نام خانوادگی و...) در متن، ارسال کنید.

ارسال متناظر

با بارگذاری یک فایل اکسل، پیامک های متفاوتی را برای هر یک از شماره های موبایل مشخص و ارسال کنید.

پیامک سر رسید

پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز، هفته، ماه و سال مورد نظر خود و تعریف تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را تنظیم کنید.

ارسال زمان بندی

متن پیامک خود را به همراه شماره گیرندگان و زمان ارسال مشخص کنید، سامانه به صورت خودکار ارسال شما را انجام می دهد.

پیامک صوتی

پیامک صوتی امکان ارسال تکی و انبوه پیامک را با تبدیل خودکار متن به صوت یا بارگذاری فایل صوتی در اختیار شما می گذارد.

لیست ویژه

شماره مخاطبان خود را در قالب لیست سیاه و سفید تعریف کنید، سامانه بر اساس لیست مشخص شده، پیامک های شما را ارسال می کند.

امتیاز دهی به مخاطب

نظرسنجی متفاوتی را برگذار کنید، که مخاطب می تواند به هر یک از گزینه های پاسخ، امتیاز مورد نظر خود را دهد.

مطمئن نیستید کدام پنل پیام کوتاه برایتان مناسب است؟
راهنمای انتخاب پنل پیامکی ما را بخوانید یا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.
Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

راهنمای انتخاب پنل پیامکی

پنل های پیامک ما بر حسب نیازهای کسب و کارهای مختلف تنظیم شده‌ است تا کاربران بتوانند بر حسب بودجه و نیاز خود، یک پنل پیام کوتاه مناسب انتخاب کنند و بابت امکاناتی که برایشان کاربرد ندارد، هزینه اضافه نکنند. هنگام خرید یک پنل اس ام اس باید به نیازهای خود فکر کنید. این نیازها شامل دو بخش می‌شود:

  1. در پنل پیامک خود به چه امکانات و قابلیت‌هایی نیاز دارید؟پیش از خرید یک پنل پیام کوتاه، لازم است مشخص کنید که قصد دارید از پیامک تبلیغاتی و خدماتی به چه طریقی استفاده نمایید. بدین ترتیب می‌توانید اقدام به خرید پنل پیامک مناسب با کار خود و امکانات مورد نیازتان کنید.
  2. می‌خواهید در چه حجمی اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی ارسال کنید؟مساله دوم، تعداد ارسال‌های شماست. اگر تعداد ارسال شما بالاست یا قصد دارید به طور مداوم به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید، پیشنهاد ما یک پنل پیامک بزرگتر است که تعرفه ارسال کمتری دارد.

در صورتی که می‌خواهید جدول مقایسه کامل پنل‌های پیام کوتاه ما را ببینید و یک انتخاب آگاهانه بکنید، پیشنهاد می‌کنیم امکانات پنل هارا مشاهده فرمایید همچنین، اگر هنوز در مورد انتخاب خود شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با تیم پشتیبانی لوک لاین تماس بگیرید و با ما در مورد پنل پیام کوتاه مناسب خود مشورت کنید

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.