پاسخ تمام پرسش های شما در مورد خدمات لوک لاین
faq

بله ، شما یک بار هزینه میکنید و لوکیشن شما به صورت مادام العمر داخل نرم افزار های درخواستیتان ثبت میگردد

بله ، کافیست با پشتیبانان ما جهت تغیر لوکیشن خود هماهنگی های لازم را انجام دهید و بعد از پرداخت نیمی از مبلغ قبت نام اولیه ، تمامی لوکیشن های شما به محل جدید منتقل میگردند.

به ، تمامی اطلاعات شما ، به درخواست خودتان به صورت رایگان ویرایش میگردد.

خیر هیچ گونه محدودیتی در ویرایش اطلاعات وجود ندارد

2 الی 14 روز بعد از ثبت نام . در کل این امر بستگی ب تایید اپلیکیشن های مرجع داره ، مقلا نرم افزار های مسیر یاب به صورت میانگین در یک هفته قابل رویت میشن اما در اپلیکیشن های تاکسیرانی ممکنه زمان بیشتری طول بکشه

بنابر قابلیت برنامه ها ، اسم ، شماره تماس ، ادرس پیج و وبسایت ، کانال تلگرام ، گالری تصاویر ، ساعت کاری و..

احتمل پیش آمدن این موضوع نزدیکه به صفر درصد هستش اما اگر به هر دلیلی بعد از 20 روز لوکیشن شما در هیچ کدام از اپلیکشن های درخواستی ثبت نشد ، تمام هزینه ای که پرداخت کردین به شما برگشت داده میشه.

جواب مورد نظرت رو پیدا نکردی؟
همین الان با ما تماس بگیر...
Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.