با ثبت لوکیشن کسب و کارت
بذار هرکی دنبال شغلت میگرده اول از همه تورو پیدا کنه

میدونستی اگه کسب و کارت توی نقشه های آنلاین ثبت بشه ، هرکسی که دنبال شغل تو بگرده اول تورو پیدا میکنه؟

11 min 2
6-min (2)
چرا لوک لاین؟
فقط با یک ثبت نام لوکیشنتو توی تموم نقشه های زیر ثبت میکنی!
1 1
5
7
9
10 min
3 min
2 3

بعد از این که ثبت نامتو انجام بدی ، لوک لاین کسب و کارتو توی تموم اپلیکیشن های نقشه آنلاین ثبت میکنه و هر موقعی بخوای میتونی همشو ویرایش کنی!

به جز نقشه کسب و کارت

ویترین آنلاین شغلت رو هم داشته باش!

میتونی توی تمام نقشه های آنلاین ، علاوه بر اسم و ادرس کسب و کارت ، چندتا تصویر از محل کارت و یه سری اطلاعات دیگه مثل شرح خدمات ، ساعت کاری و حتی لینک شبکه های اجتماعیتو قرار بدی!!!

8 min 1

امکانات و مزایا ثبت لوکیشن کسب و کار

هرکسی دنبال شغل شما بگردد ، اول شمارو را پیدا میکند

امروزه بیش از 80 درصد از مردم وقتی دنبال شغل یا خدماتی مشخص هستند. بجای پرس و جو ، آن کسب و کار را در گوگل یا نرم افزارهای مسیریاب جست و جو میکنند. کافیست شغل شما هم در گوگل و نرم افزارهای مسیریاب ثبت باشد. تا با جست و جوی عنوان شغل شما ، حیطه کاریتان و حتی دسته بندی شغلتان ، به همگان نمایش داده شود.

آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در اختیار عموم بگذارید.

شاید شماهم وقتی به دنبال اطلاعات کسب و کاری باشید . و آن را در گوگل یا نرم افزارهای مسیریاب جست و جو می کنید. مشتری های شما هم همین شیوه را برای یافتن شما انجام میدهند. با ثبت کسب و کارتان در گوگل و نرم افزارهای مسیریاب اطلاعاتی از قبیل ، شماره تماس ، آدرس ، ساعات کاری ، پیج اینستاگرام و… را در اختیار عموم قرار دهید.

ویترین آنلاین کسب و کارت رو داشته باش!

پیمایش کسب و کارها در نقشه های آنلاین دقیقا مثل راه رفتن در خیابان ها و تماشای مغازه هاست، در دنیای حقیقی مردم ویترین مغازه شمارا میبینند و در صورت جذب شدن وارد مغازه تان میشوند. به خاطر داشته باشید در نرم افزارهای مسیریاب هم وجود ویترین و گالری تصاویر به اندازه همان ویترین کسب و کارتان در دنیای حقیقی مهم است. افرادی که وارد پروفایل کسب و کار شما میشوند میتوانند گالری تصاویر منتخب شغل شمارا مشاهده کنند، تصاویری از قبیل ( محل کارتان، محصولاتتان ، اطلاعیه هایتان ، ورودی مغازه و . . .)

مسیریابی به سمت کسب و کار شما!

بزرگترین مشخصه نقشه های آنلاین، مسیریابی دقیق به سمت لوکیشن مقصد است. فراموش نکنید همه دوست دارند بدون هیچ سردرگمی و به آسانی به محل مورد نظر برسند. نرم افزارهای مسیریاب، افراد را به طور دقیق به سمت کسب و کارتان هدایت میکنند. و دغدغه هایی مثل ( پیدا کردن آدرس شما ، سرراست نبودن محل کسب و کارتان ، از دست دادن مشتری به دلیل آدرس سخت و نامفهوم شغل ها و . . . ) برطرف میشود.

در نقشه های آنلاین به رسمیت شناخته شوید!

همانطور که تابلو یا نام کسب و کارتان در خیابان برایتان مهم است . بواسطه نقشه های آنلاین هم دیده شوید. فراموش نکنید وقتی مردم در نقشه ها پیمایش میکند شاید دنبال مغازه یا محلی خاص میگردنند و ممکن است شغل شما ، دقیقا همان چیزی باشد که انها به دنبالش هستند.

به روز باشید و پراعتبار!

در عصر کنونی که بیشتر از 80 درصد از جامعه ، امور روزانه خود را به وسیله تکنولوژی انجام میدهند، به روز بودن در این عرصه ها یکی از قوی ترین نقاط قوت هر کسب و کاریست و به یاد داشته باشید، وجود کسب و کار شما در فضای مجازی و اینترنت به منزله اعتبار بیشتر شغل شماست ، در عصر خود، پیشتاز باشید.

جنبه تبلیغاتی ثبت لوکیشن را جدی بگیرید!

میتوانید لوکیشن کسب و کار خود را در نرم افزارهای اسنپ، تپسی و ماکسیم ثبت کنید. افراد دسته بندی های مختلف شغلی را جست و جو میکنند. و آدرس شما به عنوان مقصد پیشنهادی توسط نرم افزار به مسافر نمایش داده میشود. و مسافر تاکسی مربوطه بعد از انتخاب محل شما، به سمت شما حرکت میکند. (مطابق تصاویر بالا)

بگویید ما را در ( اسنپ و تپسی و ... ) جستوجو کنید!

افراد آگاه از کسب و کار شما یا همان مشتریاهایتان ، در صورتی که نام کسب و کارتان را در این نرم افزارها جستوجو کنند ، میتوانند محل کسب و کارتان را به عنوان مقصد خود مشخص کنند. پس میتوانید به جای آدرس و نشانی دادن به آنان بگویید آدرس ما در سامانه های تاکسرانی ثبت شده، جستوجو کنید و تشریف بیاورید.

جلوی دید مردم باشید!

میتوانید لوکیشن کسب و کار خود را در نرم افزارهای اسنپ، تپسی و ماکسیم ثبت کنید. افراد دسته بندی های مختلف شغلی را جست و جو میکنند. و آدرس شما به عنوان مقصد پیشنهادی توسط نرم افزار به مسافر نمایش داده میشود. و مسافر تاکسی مربوطه بعد از انتخاب محل شما، به سمت شما حرکت میکند. (مطابق تصاویر بالا)

افزایش اعتماد مشتریان

با نمایش محل کسب و کار در نقشه اینستاگرام، شما به مشتریان خود اطمینان بیشتری می دهید که محل فعالیت شما در یک نقشه معتبر و قابل اعتماد قرار دارد. همچنین، این باعث می شود که مشتریانی که به دنبال کسب و کاری در منطقه شما هستند، به سرعت به شما مراجعه کنند و برای خرید و استفاده از خدمات شما اقدام کنند.

تعرفه های ثبت لوکیشن

طرح های تکی
b-min

نرم افزار بلد

109

هزار تومان

n-min

نرم افزار نشان

109

هزار تومان

i-min

نرم افزار اینستاگرام

198

هزار تومان

g-min

نرم افزار گوگل مپ

249

هزار تومان

طرح های تجمیعی
13-min (2)

نرم افزار های تاکسیرانی

329

هزار تومان

10 min
3 min
2 3
12-min (2)

نرم افزار های مسیریاب

398

هزار تومان

1 1
5
7
14 min 1

طرح ویژه لوک لاین

579

هزار تومان

1 1
5
7
10 min
3 min
2 3
مطمئن نیستید کدام طرح ثبت لوکیشن برایتان مناسب است؟
برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.
Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.