قوانین و مقررات ثبت لوکیشن در لوک لاین

  • بعد از ثبت نام کسب و کار در وبسایت، کاربر میبایست طی 1 الی 5 روز کاری لوکیشن دقیق محل کسب و کار خود به همراه کد پیگیری ثبت نام از طریق نرم افزار واتس اپ برای پشتیبانی لوک لاین ارسال نماید.
  • کاربر میبایست ارسـال لوکیشن محل خود را با دقت انجام دهد و حتمـا لوکیشن ارسـالی از درون مجموعه بـاشـد. ( درب ورودی ، بیرون از مجموعه و . . . قابل قبول نمیباشد) و در غیراینصورت اشتباه ثبتی بر عهده کاربر میباشد.
  • ویرایش اطلاعات رایگان میباشد اما در صورت تغیر مکان و لوکیشن، کاربر با ارسال این فاکتور میتواند 50% تخفیف در ثبت نام مجدد دریافت نماید.
  • تمامی ثبت نام ها به صورت دائمی صورت میگیرد و نیاز به تمدید یا ثبت نام مجدد نمیباشد.
  • اطلاعات کاربر در تمام نقشه های آنلاین بین 24 الی 48 ساعت ثبت میگردد و بین 7 الی 14 روز در نقشه های نرم افزار های مسیریاب قابل رویت می باشد و در نرم افزارهای تاکسیرانی به دلیل بروزرسانی محدود نقشه ها ، ممکن است زمان بیشتری برای رویت مکان لازم باشد.
  • وبسایت لوک لاین فقط مسئولیت ثبت کسب و کار ها در نقشه ها را به عهده دارد و در قبال تایید و یا عدم تایید موقعیت ارسالی توسط هر کدام از نرم افزار ها هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
  • تمامی ارتباطات کاربر با مجموعه لوک لاین (پشتیبانی و . . . ) صرفا با ذکر کدپیگیری سفارش میسر است.
  • بعد از ثبت این فاکتور، امکان عودت وجه و فسخ قرارداد وجود ندارد ، مگر گذشت 20 روز از تاریخ فاکتور و عدم رویت کسب و کار در هیچ یک از نرم افزار های درخواستی.

کاربر گرامی ، ثبت نام در هر یک از طرح های ثبت لوکیشن در وبسایت لوک لاین، به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات بالا میباشد.

Shopping Cart

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب به خدمات لوک لاین ، دریافت مشاوره ، دریافت خدمات ، دریافت نمایندگی و … با بخش فروش تماس حاصل فرمایید و جهت کسب اطلاعات در خصوص سفارش های ثبت شده ، ویرایش اطلاعات ، پیگیری سفارشات و … همکاران ما دربخش پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت لوکیشن شما در همان ابتدای ثبت نام شما در وبسایت ، انجام میگردد و امور دریافت تاییده لوکیشن تا ثبت و قابل رویت بودن آن 10 الی 14 روز کاری زمان میبرد. لذا جهت پیگیری ثبت سفارش خود و یا انجام ویرایش های مورد نظر با تماس با بخش پشتیبانی و اعلام کد سفارشتان میتوانید از جزییات آن مطلع شوید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.